Výuka & Ceník

Co nabízím?

Nabízím výuku angličtiny v přátelském duchu s radostí a humorem, bez stresu a bez pocitu nechuti a povinnosti. Mým cílem není Vás na první hodině vyděsit. Chci, abyste se cítili dobře a hodinu si užili i přesto, že po Vás budu chtít poctivou práci. Jsem tu pro Vás, abych Vám pomohla a něco Vás naučila. Přede mnou se nemusíte bát udělat chybu. Pocit strachu a trapnosti vytváří komunikační blok, kterého je potom velmi těžké se zbavit. Mluvte a dělejte chyby, to je jediná možná cesta k úspěchu.

Způsob výuky

Výuka se mnou vždy probíhá podle individuálních potřeb studenta.

Můžeme mít hodiny čistě konverzační s občasnou korekcí některých nepřesností, můžeme mít hodiny čistě drilovací, pokud se potřebujete nutně naučit na test. Můžeme se klidně po určitou dobu zaměřit cíleně na jeden jediný problém. Je to čistě jen na Vás.

Průběh výuky

Výuka se mnou nespočívá v nekonečném vyplňování cvičení, ale snažím se, aby studenti zapojili své vnímání naplno všemi směry. Aby se uměli zeptat i rychle odpovědět na otázku.

Samozřejmostí jsou pravidelné poslechy reálné angličtiny, výuka pomocí obrázků, slovních hříček, ustálených frází, videí a her, nicméně i drilová cvičení mají ve výuce své pevné místo. Hlavně musíte mluvit, mluvit a zase mluvit. Slovíčko, které nevyslovíte nahlas, je mrtvé slovíčko.

Angličtina pro život

Mým cílem je naučit Vás to, co skutečně potřebujete.

V reálném životě je totiž nejdůležitější, abyste se dokázali bezpečně dorozumět v každé životní situaci. Aby Vás nezaskočila kontrola na letišti, abyste pochopili, že vlak bude mít deset minut zpoždění, abyste uměli rychle zareagovat kdykoli a kdekoli a nebáli se zeptat.

Chci Vás naučit to, co v učebnicích často nenajdete.

Co se můžete naučit?

Obecná angličtina

Angličtina pro běžnou komunikaci
v reálném životě.

Obchodní angličtina

Specializovaná angličtina
pro pracovní prostředí.

Příprava na jazykové zkoušky

Konzultace pro složení zkoušek
typu Cambridge.

Rozdělení výuky

Individuální výuka
Lektor a 1 student

Skupinová firemní výuka
Lektor a max. 6 studentů

Ceník

Individuální výuka: 5 Kč/min
Skupinová firemní výuka: 8 Kč/min

Přečtěte si Férové sedmero studenta (obchodní podmínky výuky)